Newcastle
Standard / Slow
Newcastle
12:50
Cazoo 'Newcomers' National Hunt Flat (Qualifier)
1st Ri Na Farraige 18/5 2nd Boot 'N' Shoe 11/4 f 3rd Bingoo 9/2
Newcastle
13:25
Cazoo Search Drive Smile Novices' Handicap Hurdle
1st Kihavah 9/2 2nd Twoshotsoftequila 7/2 3rd Lizzie Loch 40/1
Newcastle
13:55
Dfe Electrical Handicap Chase (Qualifier)
1st Cenotice 12/1 2nd Treshnish 11/1 3rd Gallic Geordie 13/8 f
Newcastle
14:25
Dfe Electrical Contractors 'National Hunt' Maiden Hurdle
1st Lord Roco 9/1 2nd Firth of Forth 11/1 3rd Onward Route 11/4 f
Newcastle
14:55
Dfe Telecom & Security Installations Novices' Limited Handicap Chase
1st Omar Maretti 1/1 f 2nd Come on Teddy 6/5
Newcastle
15:25
Dfe Electrical Commercial & Domestic Handicap Hurdle (Qualifier)
1st Stoney Rover 4/1 jf 2nd Kaizer 10/1 3rd Getalead 4/1 jf
Newcastle
15:55
Dfe Electrical Maintenance & Repairs Mares' Novices' Hurdle (Qualifier)
1st Lady Adare 2/5 f 2nd Bella Bluesky 125/1 3rd Martha Willow 11/4
Exeter
Good to Soft (Soft in places)
Exeter
13:10
Tribute Cornwall Pale Ale Novices' Limited Handicap Chase
1st Moroder 10/3 2nd Gustavian 6/4 f
Exeter
13:40
Use the racingtv.com Tracker Mares' Maiden Hurdle
1st Miss Fairfax 4/6 f 2nd Eureka Creek 2/1
Exeter
14:10
Try Racing TV for Free Now Maiden Hurdle
1st Serious Charges 11/8 f 2nd Scarface 5/1 3rd Sadler's Bay 100/1
Exeter
14:40
Every Race Live on Racing TV Handicap Hurdle
1st Trump Lady 40/1 2nd Show on the Road 66/1 3rd Cawthorne Lad 12/1 4th Stratton Oakmont 9/1
Exeter
15:10
Racing TV Free for a Month Handicap Hurdle
1st Sabbathical 7/2 2nd Thedancingman 12/1 3rd Imperial Joe 9/1
Exeter
15:40
Watch Racing TV In Stunning Hd Handicap Chase
1st Getmegold 8/1 2nd Doyannie 11/2 3rd Eros 7/1
Exeter
16:10
racingtv.com/freemonth Open National Hunt Flat
1st Firestream 10/11 f 2nd Pimlico Point 3/1 3rd Kitaway 11/1
Southwell
Standard / Slow
Southwell
16:20
Read Katie Walsh on Betway Insider Handicap
1st Bert Kibbler 2/1 f 2nd The Thin Blue Line 5/2 3rd Roydmoor 17/2
Southwell
16:50
Play 4 to Win at Betway Handicap (D.I)
1st Iesha 11/1 2nd Rhubarb 4/1 3rd Brandy Station 14/1
Southwell
17:20
Play 4 to Win at Betway Handicap (D.Ii)
1st Bernard Spierpoint 3/1 2nd Lethal Angel 17/2 3rd Cometh the Man 9/2
Southwell
17:50
Betway Novice Stakes
1st Flying Instructor 3/1 2nd Needle Lace 7/4 f 3rd Second Kingdom 13/2
Southwell
18:20
#Betyourway at Betway Handicap
1st Carausius 5/6 f 2nd Soaring Star 3/1
Southwell
18:50
Mansionbet Proud Partners of the Awc Handicap
1st Eagleway 3/1 2nd Tadleel 11/4 f
Southwell
19:20
Play Coral Racing Super Series for Free Handicap
1st True Jem 15/2 2nd Ringo Starlight 5/1 3rd Allarmista 40/1
Southwell
19:50
Betway Handicap
1st Tell'em Nowt 15/2 2nd Deevious Beau 13/2 3rd Glorious Charmer 11/2
Vaal
Vaal
10:00
#Thisisracing Welcomes You Maiden Juvenile Plate
1st Set to Go 11/8 f 2nd Emirate Gina 13/8 3rd Twin Strike 50/1
Vaal
10:35
www.highveldracing.co.za Graduation Plate (F & M)
1st Tanzanite Queen 4/7 f 2nd Permesso Avanti 5/2
Vaal
11:05
Tab Telebet 0861 000 822 Maiden Juvenile Plate (Fillies)
1st Vantage Point 66/1 2nd National Star 14/1 3rd United Express 18/1
Vaal
11:35
Computaform Mr 66 Handicap
1st Feather the Nest 16/1 2nd Twice As Splendid 18/1 3rd Princess Queen 33/1
Vaal
12:05
Play Soccer 6, 10 and 13 Progress Plate (F & M)
1st Juliet Tango 2/1 2nd Zimbaba 13/8 f
Vaal
12:40
tellytrack.com Mr 88 Handicap
1st Duke of Sussex 7/2 2nd Qunetra 10/3 f 3rd Litigation 4/1
Vaal
13:20
betontab.co.za Pinnacle Stakes (F & M)
1st Bold Fortune 10/3 2nd Eternity Ring 7/4 f 3rd Only the Brave 14/1
Vaal
14:00
Next Vaal Racemeeting Thursday 20 January Classified Stakes
1st Speechmaker 6/1 2nd Grindelwald 7/1 3rd Dark Travel 11/4 f
Toulouse
Toulouse
15:27
Prix Du Mas D'azil Attele
1st Igor Du Trufier 12/1 2nd Icare D'enfer 22/1 3rd Icare Duem 7/2
Toulouse
16:02
Prix D'albi Attele
1st Feu Follet Du Cebe 6/1 2nd Fosbury 15/2 3rd Full Du Langis 25/1
Toulouse
16:37
Prix De Combelles Attele
1st Havano Du Thay 8/1 2nd Hello Pan 11/1 3rd Henri Gaillard 40/1
Toulouse
17:15
Prix Des Camelias Attele
1st Eperon De Freca 6/1 2nd Diapason De Padd 9/1 3rd Dante Turgot 25/1
Toulouse
17:45
Prix De Cahors Attele
1st Heroine De Chenu 10/1 2nd Happy Lady 9/2 3rd Harmony Angot 16/1
Toulouse
18:15
Prix De Beziers Attele
1st Hermes Angel 13/8 f 2nd Hangel Face 9/1 3rd Hermes De Gironde 5/1
Toulouse
18:45
Prix De Lourdes Attele
1st Fred De Piencourt 13/2 2nd Favorite De Val 15/2 3rd Guibson Du Solnan 11/4
Toulouse
19:15
Prix D'arpajon Sur Cere Monte
1st Houmana 3/1 2nd Hipsway 25/1
Betslip

Loading

Select any odd to add a bet

Single Bets

Enter a stake to place a bet

Total Stake: 

This video is playing in Picture-In-Picture. Click to Exit.