Chepstow
Good
Chepstow
13:00
Andy Stewart Racing's Great Friend Novices' Hurdle
1st Knappers Hill 2/13 f 2nd Pikar 11/1 3rd The Plimsoll Line 20/1
Chepstow
13:35
Tom Malone Bloodstock Novices' Chase
1st Does He Know 4/1 2nd Threeunderthrufive 10/11 f
Chepstow
14:10
Professor Caroline Tisdall Supports Heroic Jumpers Veterans' Handicap Chase (Leg 7)
1st Some Chaos 9/2 2nd Vivas 12/1 3rd Dancing Shadow 15/2
Chepstow
14:45
Unibet Persian War Novices' Hurdle (Grade 2)
1st Camprond 5/1 2nd Luttrell Lad 3/1 f
Chepstow
15:20
Paul Ferguson's Jumpers to Follow 4 Y O Hurdle (Limited Handicap)
1st Progressive 10/1 2nd Pyramid Place 25/1 3rd Cabot Cliffs 11/2
Chepstow
15:55
Itm It Pays to Buy Irish EBF Mares' 'National Hunt' Novices' Hurdle (Qualifier)
1st Nina the Terrier 11/8 f 2nd Runwiththetide 6/4
Chepstow
16:25
Dragon TV & Film Studios Conditional Jockeys' Handicap Chase
1st On Call 28/1 2nd Huntsmans Jog 13/2 3rd Jean Genie 25/1
Newmarket
Good to Soft (Good in places)
Newmarket
13:15
Godolphin Under Starters Orders Maiden Fillies' Stakes
1st Ribbon Rose 25/1 2nd Ameynah 10/1 3rd Stellar Queen 16/1
Newmarket
13:50
Newmarket Academy Godolphin Beacon Project Cornwallis Stakes (Group 3)
1st Twilight Jet 2/1 f 2nd Illustrating 7/1 3rd Guilded 8/1
Newmarket
14:25
Godolphin Lifetime Care Oh So Sharp Stakes (Group 3)
1st Fast Attack 9/1 2nd Allayaali 10/1 3rd Perfect News 11/4 f
Newmarket
15:00
Godolphin Stud & Stable Staff Awards Challenge Stakes (Group 2)
1st Al Suhail 3/1 f 2nd With Thanks 17/2 3rd Chindit 7/2
Newmarket
15:35
Bet365 Fillies' Mile (Group 1)
1st Inspiral 8/11 f 2nd Prosperous Voyage 16/1 3rd Cachet 22/1
Newmarket
16:10
Bet365 Old Rowley Cup (Heritage Handicap)
1st Siskany 3/1 f 2nd Farhan 11/1 3rd Candleford 10/1
Newmarket
16:40
Newmarket Pony Academy Pride Stakes (Group 3)
1st Ville De Grace 4/1 2nd Lilac Road 16/1 3rd Ocean Road 17/2
Downpatrick
Soft (Yielding to Soft in places)
Downpatrick
13:45
Randox Health Maiden Hurdle
1st Boothen Boy 4/5 f 2nd Dads Lad 9/2 3rd Alexharwill 5/1
Downpatrick
14:17
Randox Health Rated Novice Hurdle
1st Mars Harper 9/4 f 2nd Rock on Seamie 17/2 3rd Longacre Square 14/1
Downpatrick
14:52
Randox Health Handicap Hurdle
1st Fassbender 7/2 2nd Willyouwalkwithme 7/2 3rd I Don't Get It 9/2
Downpatrick
15:27
I.N.H. Stallion Owners European Breeders Fund Maiden Hurdle
1st Kingston Retreat 40/1 2nd Midnight It is 4/1
Downpatrick
16:02
Mb Mcgrady & Co. Chartered Accountants Handicap Hurdle
1st Ask the Leader 11/2 2nd Monoxide 40/1 3rd Carried 18/1
Downpatrick
16:32
C Russell Auto Sales LTD Beginners Chase
1st Gelee Blanche 11/2 2nd Clondaw Bertie 7/1 3rd Rare Conor 9/1
Downpatrick
17:05
Randox Health Handicap Chase
1st Carnet De Stage 5/1 2nd Earths Furies 18/1 3rd Capture the Drama 6/1
York
Soft (Good to Soft in places)
York
14:05
Parsonage Hotel and Cloisters Spa Nursery Handicap
1st Josies Kid 13/2 2nd Korker 10/3 f 3rd Bay Breeze 12/1
York
14:40
Racing to School EBF Novice Stakes
1st Barbanera 7/2 2nd Selby's Pride 9/1 3rd Rambuso Creek 7/2
York
15:15
Download the Casumo App Today Handicap
1st Shelir 14/1 2nd Billhilly 8/1 3rd Challet 7/1 4th La Trinidad 8/1
York
15:50
Casumo Dare to Be Different Handicap (Heritage Handicap)
1st Surrey Gold 9/2 2nd Star Caliber 17/2 3rd Mahrajaan 3/1 f
York
16:20
Copper Knight Winning Most Horse at York Handicap
1st Illusionist 11/1 2nd Zargun 14/1 3rd Muscika 8/1 4th Ey Up It's Maggie 6/1 f
York
16:55
Frank Whittle Partnership British EBF Restricted Novice Stakes
1st Luna Dorada 6/1 2nd Gin O'clock 5/1 3rd Trojan Horse 12/1
York
17:25
Ire Incentive, It Pays to Buy Irish Handicap
1st Ugo Gregory 9/1 2nd Admirality 10/1 3rd Mossbawn 11/2 f 4th Shawaamekh 11/1
Dundalk
Standard
Dundalk
16:45
Irish European Breeders Fund Median Sires Series Fillies Maiden
1st Torn 13/8 f 2nd Queens Command 12/1 3rd Bells on Her Toes 14/1
Dundalk
17:15
Irish European Breeders Fund Median Sires Series (Colts & Geldings) Maiden
1st Jack Rose 11/8 f 2nd Navagio 7/4 3rd Hernes Hill 66/1
Dundalk
17:45
Story of Dundalk Stadium Book Available Online Handicap
1st Monzoon 10/1 2nd Rocky Dreams 7/1 3rd Got the Moves 15/2
Dundalk
18:15
Michael Cooney Memorial Handicap
1st Irish Acclaim 10/1 2nd Baldomero 15/2 3rd Sister Lola 11/2
Dundalk
18:45
Betvictor Handicap
1st Eagle's Flight 8/1 2nd Ozymandis 5/2 f 3rd Punk Poet 12/1
Dundalk
19:15
Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Apprentice Handicap (D.I)
1st Cursory Exam 10/1 2nd Mokhles 11/2 3rd Clew Bay 7/2
Dundalk
19:45
Crowne Plaza Leading Jockey & Trainer Championship Apprentice Handicap (D.Ii)
1st Getaway Queen 7/2 2nd Fryerns 25/1 3rd Able Jack 20/1
Dundalk
20:15
Floodlit Fridays at Dundalk Handicap
1st Pin Your Hopes 5/1 jf 2nd Tudor City 25/1 3rd Sea Trout Reach 5/1 jf
Newcastle
Standard
Newcastle
16:50
Champions Day on Sky Sports Racing Handicap
1st Major Snugfit 4/1 2nd Peerless Percy 3/1 f 3rd Viceregent 9/2
Newcastle
17:20
Champions Day Tips on attheraces.com/ascot Maiden Fillies' Stakes
1st Peripatetic 5/4 f 2nd Fonteyn 11/4 3rd Ching Shih 9/4
Newcastle
17:55
Cazoo Handicap
1st Pop Favorite 18/1 2nd Bronze River 4/1 3rd Debated 7/2 f
Newcastle
18:30
Read Hollie Doyle's Column on Attheraces Novice Stakes
1st Great Hunter 8/13 f 2nd Maywake 11/8 3rd Fanzone 33/1
Newcastle
19:00
Cazoo Search Drive Smile Handicap
1st Wild Lion 11/4 2nd Makeen 9/4 jf 3rd Thrave 9/4 jf
Newcastle
19:30
Read Kevin Blake on attheraces.com Apprentice Handicap (D.I)
1st Redzone 4/1 2nd Tomily 15/2 3rd Flavius Titus 11/2
Newcastle
20:00
Read Kevin Blake on attheraces.com Apprentice Handicap (D.Ii)
1st Lancashire Life 50/1 2nd Ginato 5/1 3rd Charlemaine 28/1
Newcastle
20:30
Free Replays on attheraces.com Handicap
1st Glorious Rio 9/2 2nd Tanasoq 40/1 3rd Roydmoor 16/1
Fairview
Fairview
11:20
Welcome to Fairview Work Riders Maiden Plate (F & M)
1st Blindlove 8/1 2nd Jungle Promise 5/2 3rd Savannah Winter 11/4
Fairview
11:55
All to Come Maiden Plate (For 3 Year Olds)
1st Son of Zeus 15/2 2nd Born a Star 9/4 f 3rd Arizona Sky 20/1
Fairview
12:30
tellytrack.com Maiden Plate (3 Year Old Fillies)
1st Jet Bomber 33/1 2nd Lauretta Mia 7/2 3rd Colorama 50/1
Fairview
13:05
Play Soccer 6, 10 and 13 Pinnacle Stakes
1st Aranjuez 3/1 2nd Miss Orange 11/8 f
Fairview
13:40
bettingworld.bet FM 66 Handicap (F & M)
1st Legend Has It 11/8 f 2nd Sacred Ibis 7/2 3rd Dancing Girl 12/1
Fairview
14:15
betontab.co.za Novice Plate
1st Tarantino 1/5 f 2nd Glacier Gold 7/1 3rd Razor Red 10/1
Fairview
14:50
Computaform Online Mr 90 Handicap
1st Williams Land 6/1 2nd Regimental 5/1 3rd Alpha Pappa 5/2
Fairview
15:25
Next Fairview Racemeeting Monday 11 October Mr 68 Handicap
1st Alado's Pride 8/1 2nd Interstate 11/2 3rd Uncle Charlie 12/1 4th Mhlabeni 11/1
Compiegne
Compiegne
12:50
Tremble Stakes
1st Invincible Light 4/5 f 2nd Donna Florentina 20/1
Compiegne
13:20
Etang Etot Maiden Stakes
1st Jury Pico 17/2 2nd Funambulist 6/4 f 3rd Zeleniya 5/1
Compiegne
13:50
Taillefontaine Handicap
1st Dubai Memories 4/1 2nd Recorwoman 4/1 3rd Mrira 11/4 f
Compiegne
14:20
Remy Claiming Stakes
1st De La Fayette 11/10 f 2nd Garrick Harmony 5/1
Compiegne
14:55
Prix Charles Laffitte Listed Stakes
1st Anasia 11/2 2nd Baptisia 14/1 3rd Sundoro 7/2
Compiegne
15:30
Etangs Batigny Maiden Stakes
1st Sugar Pout 5/2 2nd Ashtana 8/1 3rd Gareth 11/8 f
Compiegne
16:05
Choisy Au Bac Claiming Stakes
1st Dandy Place 17/2 2nd Sicaire 9/1 3rd Zarica 50/1 4th Hallo Wien 14/1
Compiegne
16:40
Naiades Handicap
1st Dare 7/1 2nd Agenda 18/1 3rd Amazonya 9/2 f
Compiegne
17:12
Vestales Handicap
1st Makotoinabagou 15/2 2nd Aer Turas 22/1 3rd City Rock 15/2
Keeneland
Keeneland
18:00
Race 1 Claiming
1st Sum Kinda Pretty 11/10 f 2nd Super Ready 10/1
Keeneland
18:35
Race 2 Maiden Special Weight
1st Gingrich 5/2 f 2nd Overanalytical 14/1 3rd Wake Surf 12/1
Keeneland
19:10
Race 3 Starter Allowance
1st Cabertoss 7/1 2nd Double Tough Tiger 4/1
Keeneland
19:45
Race 4 Claiming
1st Spycraft 6/1 2nd Town Classic 5/2 f 3rd Awesome Saturday 11/2
Keeneland
20:20
Race 5 Claiming
1st Heart Rhythm 5/1 2nd Savvy 3/1 jf
Keeneland
20:55
Race 6 Maiden Special Weight
1st Funny Business 11/4 2nd Halo Of Fire 5/2 f 3rd Lady Arsinoe 11/1
Keeneland
21:30
Race 7 Allowance
1st Cavalry Charge 8/1 2nd Kentucky Ghost 11/10 f 3rd Beacon Hill 11/4
Keeneland
22:10
Race 8 Stoll Keenon Ogden Phoenix Stakes (Grade 2)
1st Special Reserve 6/4 f 2nd Aloha West 7/4
Keeneland
22:45
Race 9 Darley Alcibiades Stakes (Grade 1)
1st Juju's Map 13/8 f 2nd Distinctlypossible 7/1 3rd Sequist 20/1
Keeneland
23:20
Race 10 Allowance
1st Camp Hope 5/2 f 2nd Buy Me Candy 10/1 3rd News Break 6/1
Santa Anita
Santa Anita
21:00
Race 1 Claiming
1st Aloha Kitten 4/1 2nd Pistachio Princess 12/1 3rd Frazzled 10/1
Santa Anita
21:35
Race 2 Claiming
1st Simmer Down 6/4 f 2nd Zahra 7/2 3rd Starship Defiant 20/1
Santa Anita
22:05
Race 3 Starter Allowance
1st C Falls 15/2 2nd Midnight Jostar 15/2 3rd Nerves Of Steel 11/1
Santa Anita
22:35
Race 4 Claiming
1st Destiny's Journey 11/2 2nd Perfect Ice Storm 13/8 f 3rd Chollima 5/2
Santa Anita
23:05
Race 5 Starter Optional Claiming
1st Shizaam 5/1 2nd Viazar 6/4 f
Santa Anita
23:34
Race 6 Starter Optional Claiming
1st I Know Cash Flow 3/1 2nd Sauls Call 8/15 f
Santa Anita
0:02
Race 7 Allowance Optional Claiming
1st Gidgetta 9/4 jf 2nd A G Indy 9/4 jf
Santa Anita
0:29
Race 8 Maiden Special Weight
1st Aqua Julia 7/1 2nd I Got A Gal 5/2 3rd Butterfly Barb 11/2
Santa Anita
1:05
Race 9 Maiden Claiming
1st Quinevere 10/3 2nd Floral Essence 10/11 f 3rd Judy With Grace 18/1
Betslip

Loading

Select any odd to add a bet

Single Bets

Enter a stake to place a bet

Total Stake: 

This video is playing in Picture-In-Picture. Click to Exit.