Cork
Good (good to firm in places)
Cork
13:00
corkracecourse.ie Nursery Handicap
1st No Patience 6/1 2nd Brosna Empress 9/2 jf 3rd Amazing Emma 11/2
Cork
13:30
Mallow Maiden
1st Balmari 3/1 2nd Midnight Fire 7/1 3rd Grey Streak 2/1 f
Cork
14:05
Irish Stallion Farms European Breeders Fund Fillies Handicap
1st A Step Too Far 9/2 2nd Goodnight Girl 15/2 3rd Windham Belle 66/1
Cork
14:40
Fermoy Handicap
1st Breakfast Club 7/1 2nd Bahlwan 10/3 f 3rd Powersville 4/1
Cork
15:15
Watergrasshill Median Auction Maiden
1st Malaysian 9/1 2nd Belmont Avenue 6/1 3rd Always Waitin 18/1
Cork
15:50
Mitchelstown Handicap
1st Mccabe 17/2 2nd Talking Tough 22/1 3rd Petticoat Rule 9/4 f
Cork
16:25
Racing Again September 29th Handicap (D.I)
1st Curious Bride 12/1 2nd Pure Nature 7/1 3rd Rip Rocks Paddy Ok 5/1
Cork
16:55
Racing Again September 29th Handicap (D.Ii)
1st Universal Focus 3/1 jf 2nd Auma 14/1 3rd Miss Louise 22/1
Beverley
Good
Beverley
13:15
Skirlaugh Median Auction Maiden Stakes (D.I)
1st Equate 14/1 2nd Pivoting 11/2 3rd Yorkshire Pirlo 8/11 f
Beverley
13:50
Skirlaugh Median Auction Maiden Stakes (D.Ii)
1st Lazyitis 9/4 2nd Tahonta 5/4 f 3rd Twice Adaay 8/1
Beverley
14:25
Weel EBF Fillies' Novice Stakes
1st Zeyaadah 4/7 f 2nd Wise Judgement 11/2 3rd Celtic Empress 15/2
Beverley
15:00
Churchill Tyres EBF Novice Auction Stakes
1st Urban War 15/8 f 2nd Solid Gold 2/1
Beverley
15:35
Churchill Tyres a Great British Brand Handicap
1st Zihaam 18/1 2nd Five Helmets 6/1 3rd Cote D'azur 5/1
Beverley
16:05
National Horseracing College EBF Novice Stakes
1st Cottam Lane 4/11 f 2nd Wrea Green 22/1
Beverley
16:35
Annie Oxtoby Memorial Handicap
1st Indian Sounds 5/2 f 2nd North Wind 6/1 3rd Tom Tulliver 11/1
Beverley
17:05
Racing Again Next Tuesday Apprentice Classified Stakes
1st William Alexander 8/1 2nd Stone Mason 11/8 f 3rd Osmosis 18/1
Yarmouth
Good to Firm (good in places)
Yarmouth
14:00
Watch Free Race Replays on attheraces.com Fillies' Handicap
1st Inevitable Outcome 9/1 2nd Lethal Angel 4/1 3rd Ultra Violet 4/1
Yarmouth
14:35
British Stallion Studs EBF Maiden Stakes
1st Ready to Venture 4/6 f 2nd Encounter Order 3/1
Yarmouth
15:10
EBF Stallions John Musker Fillies' Stakes (Listed)
1st Majestic Noor 9/2 2nd Black Lotus 12/1 3rd Festive Star 9/1
Yarmouth
15:45
Free Tips Daily on attheraces.com Handicap
1st Caspian Prince 11/2 2nd Texting 11/4
Yarmouth
16:20
attheraces.com Handicap
1st Nicklaus 7/1 2nd King Ragnar 9/2 3rd Glen Force 7/2
Yarmouth
16:50
Moulton Nurseries Handicap
1st Dashing Roger 4/1 2nd Goddess of Fire 10/1 3rd Galactic Glow 20/1
Yarmouth
17:20
Seadeer Handicap
1st Many a Star 4/6 f 2nd Benefit Street 5/1
Sandown Park
Good (good to firm in places)
Sandown Park
14:15
Flyers Handicap
1st Veleta 11/4 f 2nd Pink Flamingo 9/1
Sandown Park
14:50
British Stallion Studs EBF Novice Stakes
1st Just Fine 7/4 f 2nd Military Mission 33/1 3rd Forever Forward 18/1
Sandown Park
15:25
Downside Novice Stakes
1st My Swallow 5/6 f 2nd Bullace 16/1
Sandown Park
15:55
Chasemore Farm Fortune Stakes (Listed)
1st Posted 16/1 2nd Montatham 13/8 f
Sandown Park
16:30
Hampton Fillies' Handicap
1st Delicate Kiss 7/2 2nd Sparkling Olly 11/4 f 3rd Long Haired Lover 3/1
Sandown Park
17:00
Tellisford Handicap
1st Dublin Pharaoh 13/2 2nd Zambezi Magic 9/2
Sandown Park
17:30
Season Finale Fillies' Handicap
1st Kaleidoscopic 18/1 2nd End Result 22/1 3rd Ruby Red Empress 33/1
Kelso
Good (Good to Firm in places)
Kelso
15:40
Radio Borders Cash for Kids Handicap Hurdle (D.I)
1st Calliope 15/8 f 2nd Spin the Coin 12/1 3rd Chosen Flame 7/2
Kelso
16:10
Scottishracingacademy.Scot Novices' Hurdle
1st Nikgarde 7/1 2nd Rubytwo 11/10 f 3rd C'est Le Bonheur 9/4
Kelso
16:40
Borders Carers Trust Novices' Handicap Chase
1st Kiruna Peak 11/2 2nd Cool Valley 12/1 3rd Cool Country 2/1 f
Kelso
17:10
Great Racing Welfare Auction Handicap Hurdle
1st Chapmanshype 4/1 2nd Weather Front 15/2 3rd Push the Tempo 11/1
Kelso
17:40
Friends of the Bgh Charity Handicap Chase
1st Lake Takapuna 11/2 2nd Cool Mix 4/1
Kelso
18:10
Radio Borders Cash for Kids Handicap Hurdle (D.Ii)
1st Dubai Outlaw 11/10 f 2nd Petitioner 9/2 3rd Garde Forestier 16/1
Kelso
18:40
Alzheimer Scotland Borders Handicap Chase (Qualifier)
1st Raecius Felix 7/1 2nd Fresh New Dawn 3/1 jf 3rd Fr Humphrey 9/2
Kelso
19:10
Khs Equestrian Team Challenge Mares' Standard Open National Hunt Flat
1st All Clenched Up 11/8 f 2nd Passin' Thru 28/1 3rd Tara Kay 18/1
Auteuil
Auteuil
10:25
Finot Poulains Listed Hurdle
1st Here I Am 8/1 2nd Transatlantic 5/6 f 3rd El Fabiolo 40/1
Auteuil
10:55
Prix the Fellow Marquise De Moratalla Chase (Grade 3)
1st Le Berry 1/3 f 2nd Gratos De L'isle 12/1 3rd Polisud 25/1
Auteuil
11:25
D'angers Hurdle
1st Corazones 4/1 2nd Oneofthesenights 8/1
Auteuil
11:55
Royal Junior Hurdle
1st Le Listrac 5/2 2nd I'm Walkin' 15/8 f
Auteuil
12:25
Patrick Lec Hurdle
1st General Nous Voila 5/2 f 2nd Gmenfou D'tout 9/1 3rd Guardamar 12/1
Auteuil
13:07
Sapin Chase
1st Grace Feline 4/11 f 2nd Furie D'ainay 13/2
Auteuil
13:42
Laniste Chase
1st Echo De Champdoux 7/2 2nd Eclat Collonges 12/1
Greyville
Greyville
10:45
Welcome to Super Six Inaugural Racemeeting Maiden Plate
1st Goodtime Guy 4/6 f 2nd Captain Seager 20/1 3rd Maestro Sonador 50/1
Greyville
11:20
Super Six Racing Maiden Plate
1st Avenir 6/4 f 2nd Jays Dancer 5/1 3rd Just Dixit 40/1
Greyville
11:55
Autoimmune Warriors FM 73 Handicap (F & M)
1st Solar Flare 11/2 2nd Hareer 25/1 3rd Colour of Light 3/1 f
Greyville
12:30
Drakenstein Stud Mr 78 Handicap
1st Swagger Jagger 10/1 2nd Kingston Rock 6/1 3rd Into the Future 28/1
Greyville
13:05
Dromex FM 75 Handicap (F & M)
1st Sacred Blues 6/1 2nd Irish Pearl 25/1 3rd Fire Faerie 13/2
Greyville
13:40
Team G Racing Mr 88 Handicap
1st Tillieangus 6/5 f 2nd What a Blast 20/1 3rd Movie Magic 28/1
Greyville
14:20
Klawervlei Stud FM 84 Handicap (F & M)
1st Electric Surge 11/4 2nd Scarlet Chill 7/2
Greyville
14:55
Summerhill Equine Mr 97 Handicap
1st Matterhorn 8/1 2nd Jack of Hearts 10/1 3rd Master Magic 25/1
Greyville
15:30
Hollywoodbets Bright Future Maiden Plate (F & M)
1st Treasured Pearl 9/2 2nd Freestate Star 3/1 jf 3rd Top Me Up Holly 3/1 jf
Fontainebleau
Fontainebleau
14:17
Guy Thibault Maiden Stakes
1st Shanndara 2/1 f 2nd Westward 14/1 3rd Sebille 7/2
Fontainebleau
14:52
Du Long Rocher Handicap
1st Muttrah Fort 6/1 2nd Bonarda 13/2 3rd Bakoel Koffie 14/1 4th Cotubanama 25/1
Fontainebleau
15:27
Rocher Cassepot Handicap
1st Kerascouet 7/2 f 2nd Be Like Me 25/1 3rd Dancing Master 20/1
Fontainebleau
16:02
Japathai Handicap
1st Zelote 4/1 2nd King Robbe 10/1 3rd Jasmina 11/4 f
Fontainebleau
16:35
La Croix Vitry Handicap
1st Svolta 1/1 f 2nd Louce 7/1 3rd Alkaid 16/1
Fontainebleau
17:05
Gd Px Fontain.Listed Stakes
1st All Rumours 12/1 2nd Romanciere 6/4 f
Fontainebleau
17:35
Jean Gillois Juvenile Nat Hunt Flat
1st Hollee 6/4 f 2nd Hermine Des Obeaux 6/1 3rd Hymne A La Joie 11/2
Fontainebleau
18:05
Baron Rochette Juvenile Nat Hunt Flat
1st Horantzau D'airy 2/1 f 2nd Hurrick Des Obeaux 17/2 3rd Hermitage 6/1
Betslip

Loading

Select any odd to add a bet

Single Bets

Enter a stake to place a bet

Total Stake: 

This video is playing in Picture-In-Picture. Click to Exit.
This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.