Sha Tin
Sha Tin
6:00
Yung Shue O Handicap
1st Sky Gem 2nd Enjoyable Success 3rd King Print
Sha Tin
6:30
Tai Mong Tsai Handicap
1st Dublin Star 2nd Comfort Life 3rd Nextmodel
Sha Tin
7:00
Wong Chuk Wan Handicap
1st Judy's Star 2nd Wood On Fire 3rd Super Eighteen
Sha Tin
7:30
Wong Ma Tei Handicap
1st Classic Posh 2nd Heza Beauty 3rd Wonder Express
Sha Tin
8:00
Wong Ma Tei Handicap
1st Casa De Forca 2nd Chevalier Prince 3rd Casimiro
Sha Tin
8:35
Lai Chi Chong Handicap
1st Good View Clarico 2nd War Of Courage 3rd California Archer
Sha Tin
9:05
Shui Long Wo Handicap
1st Gift Of Lifeline 2nd Mr Aldan 3rd Cheerful Leader
Sha Tin
9:35
Hoi Ha Handicap
2nd Super Oasis
Sha Tin
10:10
Sham Chung Handicap
1st Picken 2nd High Rise Soldier 3rd Lobo's Legend
Sha Tin
10:45
Pak Sha O Handicap
1st Inner Flame 2nd President's Choice 3rd Young Legend
Cologne
Cologne
11:55
Ito Maiden Fiillies Stakes
1st Palmita 2nd Lady Of New York
Cologne
12:25
Guiliani Maiden Stakes
1st Sunchyme 2nd Dorazio 3rd Tom Red
Cologne
12:55
Wettstar.De Handicap
1st Beetle Star 2nd Esprit De Corps 3rd Otto
Cologne
13:25
Karin Baronin Von Ullmann Schwarzgold Fillies Stakes (Group 3)
1st No Limit Credit 2nd Democracy
Cologne
13:55
Fruhlingspreis Der Rheinenergie Handicap
1st Olympea 2nd Contendit 3rd Mister Mowgli
Cologne
14:25
Sauren Dachfonds Maiden Stakes
1st Agathon 2nd Milju
Cologne
14:55
Kulner Renn Verein 1897 E.V Maiden Fillies Stakes
1st Deia 2nd Tangut
Cologne
15:25
Racebets.De Steher Cup Listed Stakes
1st Power Euro 2nd Nikkei 3rd Ida Alata
Cologne
15:55
Kulner Trainingszentrale Handicap
1st Goldie Doll 2nd Sunbright 3rd Ice Club
Cologne
16:25
Weidenpescher Park Handicap
1st Braveheart 2nd Trust Ahead 3rd Town Charter
Cologne
16:55
Treuen Renntagshelfer Handicap
1st Dieu Rapide 2nd Earl 3rd Warrior
Cologne
17:25
Domstadt Handicap
1st El Commandante 2nd Irish Poseidon 3rd Petite Paris
Auteuil
Very soft
Auteuil
12:25
Prix Ex Voto Hurdle
1st Galopin Des Champs 12/1 2nd Gold Allen 18/1 3rd Gizzeria 10/1 4th Grand Monsieur 7/2
Auteuil
13:00
Gras Savoye Hipcover Prix Marechal Foch Chase (Amateur Riders)
1st My Way 7/2 2nd Ajas 9/1 3rd Edalka De Kerser 25/1
Auteuil
13:35
Prix Girofla Hurdle (Listed) (Fillies)
1st Pamela Des Mottes 5/2 2nd Sainte Candy 11/10 f
Auteuil
14:15
Prix Du President De La Republique Handicap Chase (Group 3)
1st D'jango 9/1 2nd Cafertiti 28/1 3rd Fou Delice 10/3 f 4th Fanfaron Special 12/1
Auteuil
14:50
Prix Wild Monarch (Poulains) Maiden Hurdle (Listed) (Newcomers) (Colts and Geldings)
1st Busselton 10/1 2nd State Man 12/1 3rd Bimbo Has 11/4 f 4th Hades 40/1
Auteuil
15:25
Prix Jean Stern Chase (Group 2)
1st Gardons Le Sourire 11/2 2nd Road Senam 9/2
Auteuil
16:00
Prix Leon Rambaud Hurdle (Group 2)
1st L'autonomie 8/15 f 2nd El Gringo 40/1 3rd Porto Pollo 50/1
Auteuil
16:35
Prix Amadou Hurdle (Group 2)
1st Kool Has 6/1 2nd Gant De Velours 4/1 3rd Moises Has 7/4 f
Auteuil
17:10
Prix Maurice De Nexon Handicap Chase
1st Etudiant 16/1 2nd La Kalici Forlonge 14/1 3rd Lee D'anjou 16/1 4th Daguet 13/2
Auteuil
17:40
Prix Jackal Handicap Hurdle
1st Defi Majeur 7/2 f 2nd Jugeotte 16/1 3rd Alna Top 10/1 4th Earth Day 14/1
Santa Anita
Santa Anita
20:30
Race 1 Allowance Optional Claiming
1st Querelle 11/4 2nd Lofty 6/5 f 3rd Shines Her Light 9/2
Santa Anita
21:02
Race 2 Maiden Special Weight
1st Love Wins 9/4 f 2nd Miz Lola La Dare 8/1
Santa Anita
21:33
Race 3 Allowance Optional Claiming
1st Whooping Jay 6/1 2nd Mr Paytience 7/1
Santa Anita
22:04
Race 4 Maiden Special Weight
1st Noor Khan 7/2 2nd Lovely Finish 7/4 f 3rd Liberalism 3/1
Santa Anita
22:35
Race 5 Maiden Special Weight
1st Bud Knight 5/4 f 2nd Tropical Terror 11/4 3rd Gambini 11/1
Santa Anita
23:06
Race 6 Allowance Optional Claiming
1st Collusion Illusion 11/4 2nd Tiger Dad 11/4
Santa Anita
23:37
Race 7 Maiden Special Weight
1st Regal Beauty 10/1 2nd Last First Kiss 25/1 3rd Crystal Ball 10/3
Santa Anita
0:08
Race 8 Stakes
1st Bellafina 4/5 f 2nd Hang A Star 50/1
Santa Anita
0:38
Race 9 Claiming
1st Harper's Gallop 7/2 2nd Zucchera 22/1 3rd Sutro 5/2 f
Santa Anita
1:08
Race 10 Allowance Optional Claiming
1st Lambeau 5/2 2nd Sash 8/1 3rd Swamp Souffle 12/1
Ripon
Ripon
14:00
Supporting Wooden Spoon Charity Novice Stakes
Race Abandoned
Ripon
14:30
Stirring Spoon Smiles Charity Handicap
Race Abandoned
Ripon
15:00
Traditional Family Fun Day Handicap
Race Abandoned
Ripon
15:30
Wilmot Smith Memorial Handicap
Race Abandoned
Ripon
16:00
British EBF Premier Fillies' Handicap
Race Abandoned
Ripon
16:30
Kettlewell Retirement Novice Stakes
Race Abandoned
Ripon
17:00
Inn at South Stainley Apprentice Handicap
Race Abandoned
Stratford-on-Avon
Stratford-on-Avon
14:20
Stratford Parks Maiden Hurdle
Race Abandoned
Stratford-on-Avon
14:50
stratfordparks.co.uk Novices' Handicap Chase
Race Abandoned
Stratford-on-Avon
15:20
Riverside Bar and Restaurant Mares' Novices' Selling Hurdle
Race Abandoned
Stratford-on-Avon
15:50
Stratford Parks Handicap Chase
Race Abandoned
Stratford-on-Avon
16:20
stratfordparks.co.uk Mares' Handicap Hurdle
Race Abandoned
Stratford-on-Avon
16:50
Riverside Bar and Restaurant Handicap Chase
Race Abandoned
Stratford-on-Avon
17:20
stratfordparks.co.uk Standard Open National Hunt Flat
Race Abandoned
Betslip

Loading

Select any odd to add a bet

Single Bets

Enter a stake to place a bet

Total Stake: 

This video is playing in Picture-In-Picture. Click to Exit.
This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.