Newcastle
Standard / Slow
Newcastle
13:30
Esh Construction LTD Handicap
1st Ad Libitum9/5 f2nd Croeso Cymraeg9/43rd Majestic Stone4/1
Newcastle
14:05
Mott Macdonald Bentley Handicap
1st Skerryvore3/1 f2nd Algaffaal4/13rd Debbonair8/1
Newcastle
14:40
Fastflow Pipeline Services LTD Novice Stakes
1st Shauyra1/3 f2nd Mr Carpenter9/4
Newcastle
15:15
Gowland & Dawson LTD 'Blaydon Races' Nursery Handicap
1st Gallaside10/11 f2nd Bravo Faisal6/1
Newcastle
15:50
Northumbrian Water Group/Ebf Novice Stakes
1st Ascension2/7 f2nd Gravity Force12/13rd Art Power17/2
Newcastle
16:20
Turner & Townsend LTD Novice Stakes
1st Buniann6/12nd Marvel9/13rd Kyllachy Warrior4/1
Newcastle
16:55
Wateraid Handicap
1st Ghathanfar9/12nd Firsteen4/13rd Midnight In Havana8/1
Haydock Park
Soft
Haydock Park
13:45
British EBF Fillies' Novice Stakes
1st Heart Reef9/4 jf2nd Rainbow Jet50/1
Haydock Park
14:20
British Stallion Studs EBF Fillies' Novice Stakes
1st Brookside Banner8/12nd Whatabird16/13rd Esprit Rose5/1
Haydock Park
14:55
Racing TV Optional Claiming Handicap
1st Alaadel7/12nd Ptarmigan Ridge7/13rd Hyperfocus7/2 f
Haydock Park
15:30
racingtv.com Handicap
1st Came from the Dark9/22nd Tomily12/13rd Lathom16/1
Haydock Park
16:00
Introducing Racing TV Handicap
1st Young Fire16/12nd Molls Memory5/13rd Whitefountainfairy10/1
Haydock Park
16:30
Watch Racing TV Now Handicap
1st Ayutthaya7/12nd Qarasu11/10 f3rd Ocala9/2
Haydock Park
17:05
Watch Irish Racing on Racing TV Handicap (Qualifier)
1st Ginistrelli12/12nd Landa Beach6/1
Ascot
Good to Firm
Ascot
13:55
Italian Tourist Board British EBF Novice Auction Stakes
1st Cosmic Power6/12nd Amarillo Star10/13rd Klopp of the Kop11/8 f4th Qasbaz28/1
Ascot
14:30
Charbonnel Et Walker British EBF Maiden Stakes (Sire and Dam Restricted)
1st Enemy10/32nd Law of Peace1/1 f3rd Crystal Pegasus14/1
Ascot
15:05
Garden for All Seasons Handicap
1st Riviera Nights13/22nd Archaeology7/2 f3rd Clara Peeters7/1
Ascot
15:40
Chapel Down Classified Stakes
1st Ebury15/22nd Tulfarris11/2
Ascot
16:10
Lexicon Bracknell Handicap
1st Bless Him4/12nd Lord North9/4 f
Ascot
16:40
Sodexo Handicap
1st Equitation7/12nd Iconic Knight7/13rd Whelans Way5/14th Cent Flying16/1
Ascot
17:15
Victoria Racing Club Handicap
1st Francis Xavier12/12nd Protected Guest14/1
Kilbeggan
Good to Yielding (Yielding in places)
Kilbeggan
16:15
Pat Doyle Memorial Maiden Hurdle
1st Cocohulababy6/4 f2nd Ya Boy Ya11/43rd Marine One3/1
Kilbeggan
16:45
Sean Hughes Memorial Opportunity Maiden Hurdle
1st Lessofdnegativity7/22nd De Hollow Man8/13rd Woodbrook Boy4/1
Kilbeggan
17:20
Adare Manor Opportunity Handicap Hurdle
1st Mon Storm8/12nd Roxys Holly6/13rd Authorative20/1
Kilbeggan
17:50
Devitts and Doheny & Nesbitt Handicap Hurdle
1st Ellipsism8/12nd Monsieur Bagot9/13rd Ocean Glandore7/1
Kilbeggan
18:20
Midland Breeders Supporting Kilbeggan Beginners Chase
1st Make My Heart Fly9/22nd Knock on Steel4/1 f3rd Wonderoftheworld5/1
Kilbeggan
18:50
Kilsaran Handicap Chase
1st Freewheelin Dylan8/12nd Kilkishen6/13rd Full Cry5/1
Kilbeggan
19:20
September 6th Celebration Race Meeting (Pro/Am) I.N.H. Flat
1st Dakota Beat6/4 f2nd Presenting Ana5/13rd Memories Remain5/2
Musselburgh
Good to Firm (Good in places)
Musselburgh
16:25
Donaldson Timber Engineering Handicap
1st Bashiba10/32nd Desert Ace7/2
Musselburgh
17:00
Cala Homes (East) LTD Handicap
1st Battle of Marathon12/12nd Remember the Days11/13rd Gemologist14/1
Musselburgh
17:30
British Stallion Studs EBF Novice Auction Stakes
1st Yoshimi8/11 f2nd Get Boosting14/1
Musselburgh
18:00
St Andrews Timber and Building Supplies Handicap
1st Glengarry5/12nd Six Strings7/4 f3rd Be Kool10/1
Musselburgh
18:30
Join RacingTV Now Handicap
1st Archimedes7/12nd Super Florence16/13rd Thornaby Princess22/1
Musselburgh
19:00
Keyline Civils Specialists Handicap
1st Lagenda18/12nd Zeshov12/13rd Muatadel16/1
Musselburgh
19:30
Every Race Live on RacingTV Handicap
1st Iron Mike10/32nd Fantastic Ms Fox9/2
Kempton Park
Standard / Slow
Kempton Park
17:40
32red.com Apprentice Handicap
1st Kheros9/4 jf2nd Fortune and Glory9/4 jf
Kempton Park
18:10
32red on the App Store/British Stallion Studs EBF Novice Stakes
1st Acquitted10/12nd Byzantine Empire3/13rd Stanford33/1
Kempton Park
18:40
32red Casino/British Stallion Studs EBF Novice Stakes
1st Riot5/6 f2nd Jean Baptiste5/13rd Karibana50/1
Kempton Park
19:10
Longines Irish Champions Weekend EBF "Confined" Fillies' Novice Stakes
1st White Moonlight9/4 f2nd Breath of Joy12/13rd Donnybrook11/2
Kempton Park
19:40
32red Handicap
1st Land of Oz2/5 f2nd Cristal Spirit11/2
Kempton Park
20:10
racingtv.com Handicap (Qualifier)
1st Revolutionise11/22nd Gold at Midnight17/23rd Chil Chil5/6 f
Kempton Park
20:40
100% Profit Boost at 32redsport.com Handicap
1st Alma Linda9/42nd Dobrianka7/4 f3rd Sir Prize3/1
Fairview
Fairview
11:30
itsarush.co.za Welcomes You Maiden Plate (F & M)
1st Tuyuca11/42nd Heart Stone9/23rd Hallo Rosie14/1
Fairview
12:05
All to Come Maiden Plate (F & M)
1st Speechmaker7/22nd Evermore9/43rd Ample Glory6/4 f
Fairview
12:40
Tab Pays the Full Dividend, No Limits Mr 72 Handicap
1st Master Newton11/22nd Alphabet Street16/13rd Love Talk8/1
Fairview
13:15
Play Soccer 6, 10 and 13 Maiden Plate
1st At the Office4/9 f2nd First Knight16/1
Fairview
14:00
Racing Association Mr 65 Handicap
1st Captain's Vista11/12nd Cruise Cruz13/23rd Sabastian7/2
Fairview
14:35
Betting World 087 741 2777 Graduation Plate
1st Mahir16/12nd Blackbeard13/83rd Victory March8/1
Fairview
15:10
interbet.co.za 0861 150 160 Mr 74 Handicap
1st Stopthinkingofme7/12nd Teofilia10/33rd Sailor Sam3/1 f
Fairview
15:45
Next Fairview Racemeeting Friday 13 September FM 62 Handicap (F & M)
1st Inthepurplerain14/12nd Winter Five12/13rd Rebel Wilson13/24th Seattle Mermaid9/1
Auteuil
Auteuil
13:24
De Gien Juvenile Hurdle
1st Salem Aleikum7/4 f2nd Cabo Polonia12/13rd I Like Him5/1
Auteuil
13:58
Des Platanes Hurdle Listed Stakes
1st Galleo Conti5/6 f2nd Kool Has11/43rd Le Lude10/1
Auteuil
14:32
P. B. Cypres Hurdle
1st Fihalhohi Land15/8 f2nd Election11/13rd Farnese De Lagarde10/1
Auteuil
15:06
Cadoudal Hurdle
1st Doctor Kaleo15/22nd Yayajonh13/23rd Royal Bataille3/1
Auteuil
15:40
Melanos Hurdle Listed Stakes
1st Saint Sonnet6/4 f2nd Doctor Squeeze12/13rd Fox Pro13/2
Auteuil
16:14
Gelas Handicap Chase
1st Merlevenez4/12nd Faucon5/13rd Flute Des Champs3/1
Auteuil
16:49
L'orleanais Hurdle
1st Le Costaud6/4 f2nd Ebonite4/13rd Bonaparte Sizing20/1
Auteuil
17:25
World Citizen Handicap
1st Beryl Baie22/12nd Gasti Greti13/23rd Dakar7/2
Toulouse
Toulouse
15:23
Occitanie Listed Stakes
1st Likala7/12nd Ebony13/8 f3rd Starifique11/1
Toulouse
15:58
Trophee 3 Ans Handicap
1st Ninety Years8/12nd Depende10/13rd Creative6/4 f
Toulouse
16:32
Challenge Mh Group 2 Arab
1st Amyr Du Soleil7/4 f2nd Emporio11/13rd Good Des Vialettes11/2
Toulouse
17:07
Millkom Listed Stakes
1st Quindio9/12nd Dan2/1 f
Toulouse
17:42
Jl Kirchhoff Handicap
1st Bank Guarantee9/12nd Mont Plaza3/1 f3rd Tenue De Soiree10/3
Toulouse
18:17
Challenge F Arab Group 2
1st Min'ha10/12nd Meethag13/8 f3rd Salma Nour Grine13/2
Toulouse
18:50
Elevage Aa Stakes
1st Couleur Fauve11/10 f2nd Frisson Bleue6/13rd Eaupinel9/1
Toulouse
19:32
Oz Immo Handicap
1st Grey Frost9/4 f2nd Khaleesi Mix7/2
Betslip

Loading

Select any odd to add a bet

Single Bets

Enter a stake to place a bet

Total Stake: 

This video is playing in Picture-In-Picture. Click to Exit.
This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.